Polska Parafia Gießen
Polska Parafia Gießen
Polska Parafia w Gießen
Polska Parafia w Gießen

Komunia Święta

Komunia Święta 2021

 
Przyjujemy zgłoszenia dzieci do grupy I-Komunijnej.
Zgłoszenia można dokonać w zakrystii po Mszy św. lub telefonicznie - 0641/9311883
 
                   - Ks. Mariusz Golonka

 

Komunia Święta - 19.05.2019

 

W niedzielę świętą 19.05.2019 celebrowaliśmy dzień Pierwszej Komunii Świętej w naszej wspólnocie św. Albertusa. Mszę świętą poporowadził ksiądz Mariusz Golonka. Wtedy to po raz pierwszy dzieci w pełni uczestniczyły w Eucharystii, przyjmując do swoich serc Pana Jezusa ukrytego w białej Hostii. 

Komunia Święta - 13.05.2018

 

W niedzielę świętą 13. maja 2018 przeżywaliśmy w naszej wspólnocie św. Albertusa piękną uroczystość pierwszej komunii świętej, której mszy świętej przewodniczył ksiądz Mariusz Golonka. Jesteśmy bardzo uradowani z tak licznej grupy dzieci, które po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc. Była to bardzo wzruszająca i ważna chwila szczególnie dla dzieci, które przystąpiły do komunii jak i ich rodziców.

Poradnictwo Rodzinne

Bóg stworzył małżeǹstwo jako związek jednego mężczyzny i jednej kobiety, oraz jako związek nierozerwalny.

 

...czytaj dalej

Poradnia dla seniorów

BeKo jest centralnym punktem udzielającym porad dla seniorów z miasta i powiatu Gießen.

 

...czytaj dalej

Kontakt w języku polskim

Druckversion | Sitemap
© Polska Parafia Gießen 2024